RAŹNYM KROKIEM W KULTURĘ

W ubiegły piątek zainaugurowana została realizacja zadania pn. „Raźnym krokiem w kulturę”, współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach programu „Mazowsze dla seniorów”.

Przedstawiciele środowisk senioralnych z naszego miasta wybrali się do słynnego teatru Studio Buffo, gdzie odbył się wieczór włoski. Na scenie pojawiali się m.in. dyrektor Janusz Józefowicz, Natasza Urbańska czy Artur Chamski. Był to niezapomniany wieczór pełen artystycznych wrażeń i świetnej muzyki.

Jako Burmistrz Miasta wraz z Radą Miejską systematycznie wspieram raciąskich seniorów, którzy są niezwykle ważną częścią naszej lokalnej społeczności, a ich głos jest istotnym elementem publicznej debaty w wielu kwestiach. Samorząd pomaga przede wszystkim w realizowaniu ich pasji i zainteresowań, chroniąc przed społecznym wykluczeniem. Zadanie „Raźnym krokiem w kulturę” to w całości autorski i unikatowy pomysł na skalę naszego województwa, poprzez który seniorzy będą mieli okazję wziąć udział w kulturalnych wydarzeniach na najwyższym poziomie. Cieszę się, że nasza inicjatywa została doceniona przez Samorząd Województwa Mazowieckiego, co pozwoliło na wcielenie jej w życie – podkreśla Burmistrz Mariusz Godlewski.

#Mazowszepomaga

#programywsparcia

#solidarnoścmazowiecka