Ponad 1,7 mln zł dla miasta z budżetu Mazowsza

Mamy kolejne pozytywne informacje dla Mieszkańców – Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego poinformował o pozytywnym rozpatrzeniu wniosku Burmistrza Miasta Mariusza Godlewskiego w sprawie dofinansowania inwestycji drogowych na terenie Raciąża. Jako Gmina Miasto Raciąż otrzymamy na ten cel 1 743 060 zł. O szczegółach dotyczących planowanych prac poinformujemy wkrótce. Chciałbym serdecznie podziękować marszałkowi Adamowi Struzikowi oraz wicemarszałkowi Wiesławowi Raboszukowi za kolejne udzielone naszemu samorządowi wsparcie, dzięki któremu nasze miasto wciąż może się rozwijać. Dziękuję także pracownikom merytorycznym Urzędu Miejskiego w Raciążu za przygotowanie niezbędnych dokumentów – powiedział gospodarz naszego miasta.

W informacji o kasie z Polskiego Ładu daj tytuł – Ponad 8 mln zł dla Raciąża w ramach Polskiego Ładu