Czasowa zmiana organizacji ruchu na ulicy Reymonta

Trwają prace przy kolejne drogowej inwestycji w naszym mieście – budowie ulicy Reymonta. W związku z tym 𝗼𝗱 𝘄𝘁𝗼𝗿𝗸𝘂 𝟭𝟮 𝗺𝗮𝗿𝗰𝗮 𝟮𝟬𝟮𝟰 wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu, obejmująca wprowadzenie ograniczenia prędkości do 30 km/h oraz zakaz wyprzedzania. Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności ze względu na głębokie wykopy. Wraz z postępem prac utrudnienia pojawią się także na ulicy Warszawskiej, o czym będziemy informować w oddzielnym komunikacie.

Będzie to kolejna ulica na terenie naszego miasta, która zostanie utwardzona, co z pewnością przełoży się na komfort życia jej mieszkańców oraz bezpieczeństwo. Wybudujemy ponad 307 metrów nawierzchni z kostki brukowej o szerokości od 3,5 do 4,5 metra, a także chodnik oraz pobocze. Powstanie także sieć oraz przyłącza kanalizacji sanitarnej. Całkowity koszt wykonania robót to niemal 1,2 mln zł.

#RaciążMiastoInwestycji

#Mazowszepomaga