Zaproszenie na wydarzenie pn. „IX Miejska Wigilia w Raciążu”

Burmistrz Miasta Raciąż Mariusz Godlewski oraz Dyrektor MCKSiR w Raciążu Artur Adamski serdecznie zapraszają na wydarzenie pn. „IX Miejska Wigilia w Raciążu”.

Kolejna edycja Miejskiej Wigilii w Raciążu odbędzie się już 18 grudnia 2022r.(niedziela) na Placu Adama Mickiewicza w Raciążu od godziny 16:00.

Będziemy mogli się spotkać, złożyć sobie życzenia, podzielić się chlebem. Na scenie nie zabraknie muzycznych niespodzianek i wspólnego kolędowania.

Na dzieci będą czekały słodkie niespodzianki od Mikołaja oraz moc atrakcji związanych z animacjami prowadzonymi przez Elfy Świętego Mikołaja.

W świątecznej hali namiotowej odbędą się różnego rodzaju warsztaty rękodzielnicze taki jak ozdabianie bombek , tworzenie ozdób świątecznych.

  Na kramach świątecznych będzie można skosztować wigilijnych potraw między innymi pierogi z kapustą , czerwony barszczyk itp.

Około godziny 17:30 odbędzie się przekazanie światełka Betlejemskiego.

Wydarzenie pn. „Świąteczny Raciąż – regionalne tradycje i zwyczaje bożonarodzeniowe”

współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego

Z przesłanym powyżej zaproszeniem zwracamy się również z serdeczną prośbę o darmową promocję na portalach internetowych, stronach www oraz  w innych mediach o szerokim zasięgu  – przesyłamy plakat wydarzenia w załączniku.

Do zobaczenia 18 grudnia 2022  na „IX Miejskiej Wigilii w Raciążu”